KILKA SŁÓW

o nas

Od kilkunastu lat działamy w branży motoryzacyjnej, stopniowo rozszerzając swój zakres usług. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam być konkurencyjnym i niezawodnym partnerem dla naszych klientów. Posiadamy kilka autolawet dostępnych od zaraz.

Nasz wyspecjalizowany dział wynajmu lawet i autolawet stanowi podstawę naszej działalności. Wypożyczamy sprzęt najwyższej jakości, posiadający wszelkie ubezpieczenia i homologacje, dbając o komfort i bezpieczeństwo naszych klientów.

Nasza flota obejmuje samochody nowe, maksymalnie dwuletnie, dzięki czemu masz pewność, że będziesz podróżował bezpiecznie i komfortowo. Każdy z samochodów dodatkowo wyposażony jest w klimatyzację i pompowany fotel kierowcy, co niewątpliwie wpływa na komfort podróżowania.

Jeśli szukasz dla siebie nowego samochodu bądź masz już upatrzony i potrzebujesz przetransportować go do kraju, możesz zgłosić się do nas i wynająć autolawetę bądź zlecić nam wykonanie usługi transportowej. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze importu pojazdów z zagranicy.

Wyróżnia nas szybkość, profesjonalizm oraz nowoczesny fachowy sprzęt.

Pracujemy siedem dni w tygodniu w godzinach od 7 do 23.
Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Wynajmij lawetę lub autolawetę

Zadzwoń do nas

+48 577 155 277

Nie jesteś pewien czy laweta lub autolaweta
to dobre rozwiązanie dla Ciebie?

ZADZWOŃ powiedz nam jaki jest Twój plan,
a możesz liczyć na fachową radę/POMOC również drogową:)

Autolaweta czy laweta dzięki swej budowie umożliwia wygodny transport zarówno sprzętu specjalistycznego, dla np. branży budowlanej, jak i stolarki okiennej czy różnego rodzaju przedmiotów niestandardowych, których nie dałoby się przewieźć zwykłym samochodem, czy nawet samochodem dostawczym.

 

 

CO MÓWIĄ O NAS

nasi klienci

Dziękujemy Firmie Zico - współpraca z wami to czysta przyjemność. Autolawety nowe, zadbane, wewnątrz wręcz pachnie nowością nie jak w niejednej firmie, z którą mieliśmy do czynienia, że po otwarciu drzwi człowiek dostaje w nos zapachem jak z popielniczki. Przewóz autolawetą firmy Zico mega komfortowy. Polecam! Kompetentni i sympatyczni ludzie, a lawety pierwsza klasa.

Zajmujemy się szeroko pojętą reklamą również zewnętrzną. Reklama zewnętrzna ze względu na swoje nieraz ogromne gabaryty jest ciężka do przewiezienia. Dzięki profesjonalnej obsłudze w firmie Zico – podpowiedziano nam, iż autolaweta spełnia wszelkie wymogi, normy bezpieczeństwa, aby z takimi elementami sobie poradzić transportując je bezpiecznie na montaż do naszego klienta.  Ilekroć potrzebowaliśmy przewieźć przedmioty wielkogabarytowe zawsze spotkaliśmy się z przychylnym podejściem i pomimo dużego zainteresowania wynajmem autolawet zawsze znalazł się dla nas dogodny termin. Dziękujemy bardzo, że zawsze możemy na was liczyć!

Obsługa 5/5, fachowe doradztwo 5/5, Autolawety i lawety - stan 5/5. Współpracujemy już bardzo długo i szczerze polecam. W tych czasach trzeba cenić profesjonalizm, jakość i terminowość, a jeśli o to chodzi to jestem bardzo pozytywnie zaskoczony.

Masz pytania?

Zadzwoń

+48 577 155 277

Z kim współpracujemy:

  • warsztaty samochodowe

  • importerzy samochodów używanych

  • importerzy samochodów zabytkowych

  • branża budowlana

  • przemysł rolniczy

  • przeprowadzki

  • przewóz: quady, skutery, motocykle

  • restauratorzy samochodów i innych pojazdów