Flota

Zobacz co dla Ciebie mamy

Autolawety Renault Master 2,3 dCi 165 KM (Euro 5, Euro 6)

Nasza flota obejmuje samochody nowe, maksymalnie dwuletnie, dzięki czemu masz pewność, że będziesz podróżował bezpiecznie i komfortowo. Bez przeszkód pokonasz nimi setki kilometrów. Pojazdy są regularnie serwisowane i w pełni sprawne technicznie. Posiadają również klimatyzację i tempomat, dzięki którym każda podróż upłynie przyjemniej. Do prowadzenia naszych autolawet nie musisz mieć specjalnego prawa jazdy, wystarczy kategoria „B”.

Każdy z samochodów dodatkowo wyposażony jest w klimatyzację i pompowany fotel kierowcy, co niewątpliwie wpływa na komfort podróżowania.

Wynajmij nowoczesną autolawetę, dzięki której szybko i sprawnie przetransportujesz samochody osobowe, terenówki, maszyny budowlane, przyczepy oraz wszelkiego rodzaju konstrukcje stalowe.

Autolaweta to idealne rozwiązanie w przypadku transportu auta z zagranicy, zwłaszcza jeśli sprowadzasz samochód uszkodzony lub powypadkowy. Często zakupione zagranicą samochody nie mają ważnych przeglądów technicznych, dlatego też nie masz całkowitej pewności w jakim są stanie. Podróż niesprawdzonym samochodem jest ryzykowna, dlatego dużo bezpieczniej jest skorzystać z autolawety. Ponadto, przewożąc samochód na autolawecie nie ma konieczności wykupywania tablic rejestracyjnych i drogiego ubezpieczenia, co zmniejsza koszty całej inwestycji.

Wynajem autolawety to także najlepsza opcja w przypadku kolizji lub awarii samochodu. Szczególnie, jeśli auto nie może być holowane ze względu na zablokowane koła, czy stłuczone światła. Jeśli zatem Twój samochód uległ wypadkowi lub pojawiła się jakaś awaria, nie ryzykuj i wynajmij autolawetę, która w bezpieczny sposób dostarczy Twoje auto do mechanika.

 

Wynajmij lawetę lub autolawetę

Zadzwoń do nas

+48 577 155 277

Z kim współpracujemy:

  • warsztaty samochodowe

  • importerzy samochodów używanych

  • importerzy samochodów zabytkowych

  • branża budowlana

  • przemysł rolniczy

  • przeprowadzki

  • przewóz: quady, skutery, motocykle

  • restauratorzy samochodów i innych pojazdów